Prohlášení o přístupnosti Hlavní obsah Titulní strana
Snubní prsteny Šperky

Nechejte se okouzlit elegancí
a luxusem snubních prstenů.

Zásnubní prsteny Šperky

Projevte své city pomocí
vyjímečného klenotu.

Ruční výroba Zlatnictví Karel Stoch

Ruční výroba zajistí prvotřídní kvalitu
a nezaměnitelnost prstenů.

Briliantové prsteny Briliantové šperky

Briliantový prsten se safírem
okouzlí každou ženu.

Zlatnictví Karel Stoch Zlatnictví Ostrava

Velký výběr nádherných
šperků a klenotů vysoké kvality.

Před koupí snubních prstenů

Zlatnictví Stoch - o nás

Svatba je velmi významnou události Vašeho života a jako důkaz tohoto spojení budete zajisté potřebovat snubní prsteny. Prstýnky by měly dokonale zachycovat povahu novomanželů a také odrážet jejich vkus.

Pánové, rozhodně snubní prsten nevybírejte sami a vše konzultujte se svou budoucí ženou. Uvidíte, že společně vyberete ten nejdokonalejší důkaz Vaší lásky.

Objednání však nenechávejte na poslední chvíli, ve stresu byste mohli jednat příliš zbrkle, a jak jsme již zmiňovali, s výběrem je dobré si dát trochu na čas.

Vybírejte minimálně měsíc dopředu!
Z dlouholetých zkušeností doporučujeme na zadání zakázky minimálně jeden měsíc před svatbou. Budete mít tak dostatek času projít nabídky různých výrobců a vybrat si tak nejvhodnější prsten, který bude dokonale odpovídat Vašim představám.

Pokud se chystáte navštívit různé prodejny, zeptejte se předně svých kamarádů a známých. Takové doporučení Vám může ušetřit spoustu času i peněz.

Snubní prsten musí padnout jako ulitý!
Dostatek času věnujte i zkoušení prstenu. Základem je perfektní změření velikosti. Nezapomeňte si však vyzkoušet i o číslo menší a větší prsten, ať máte s čím srovnávat. Pokud již máte vybraný vzor, seriózní prodejce by Vám měl nabídnout zkoušku velikosti, což znamená, že si prsten vyzkoušíte již v podobě polotovaru. Pokud vše sedí, provádí se na prstenu úprava povrchu či osazování kameny.

Masivnější prsteny toho vydrží mnohem víc!
Pokud Vám mohu poradit, vybírejte spíše masivnější prsteny, které jsou sice o něco dražší, ale zaručí Vám mnohem větší výdrž. Na levné prsteny totiž není použito mnoho materiálu, tím pádem je tenký a snadno náchylný k poškození. Nebojte se investovat do snubního prstenu, vždyť se jedná o důkaz Vaší lásky na celý život.