Prohlášení o přístupnosti Hlavní obsah Titulní strana
Snubní prsteny Šperky

Nechejte se okouzlit elegancí
a luxusem snubních prstenů.

Zásnubní prsteny Šperky

Projevte své city pomocí
vyjímečného klenotu.

Ruční výroba Zlatnictví Karel Stoch

Ruční výroba zajistí prvotřídní kvalitu
a nezaměnitelnost prstenů.

Briliantové prsteny Briliantové šperky

Briliantový prsten se safírem
okouzlí každou ženu.

Zlatnictví Karel Stoch Zlatnictví Ostrava

Velký výběr nádherných
šperků a klenotů vysoké kvality.

Při koupi šperku

Zlatnictví Stoch - o nás

S nákupem šperku, ať už se jedná o zásnubní prsten, snubní prsten či dar k jiným životním událostem, byste neměli nikam spěchat! Vždyť takový snubní prsten budete s velkou pravděpodobností nosit celý život. Dejte si tedy s výběrem na čas, vše si důkladně promyslete a nebojte se ani požádat o radu. V našem klenotnictví Vám velmi rádi poradíme a pomůžeme s výběrem.

Při nákupu si vždy vyžádejte co nejvíce informací, šperk si dobře vyzkoušejte a pokud Vám nesedí velikost, trvejte na tom, aby Vám úpravu šperku zajistil prodejce. Pokud se jedná o seriózního prodejce, provede Vám tyto úpravy na své náklady.

Pakliže se zlatník úpravě na vlastní náklady vyhýbá, dávejte si pozor! Tato neochota a chlácholení zákazníků, že šperk Vám jistě upraví každý zlatník, alarmuje nekvalitní klenotnictví. Proto se této prodejně raději obloukem vyhněte.

Šperk kupujete ze svých peněz, proto nemějte strach pokládat dotazy a požadujte to, na co máte právo. Nezapomeňte se ani informovat o záruce, prodejce by Vám měl dopředu sdělit, který druh poškození se na Vaši záruku stahuje. Vyhnete se tak nechtěnému překvapení.