Prohlášení o přístupnosti Hlavní obsah Titulní strana

26.01.2016Svatební veletrh v Clarion Congress Hotel 2016

Srdečně Vás zveme na svatební veletrh, který se pro Vás pořádá již jedenáctým rokem, je určen všem zamilovaným a představí Vám něco nového i tradičního s ucelenou nabídkou produktů a služeb týkajících se jedné z nejvýznamnějších životních událostí - svatby.

Veletrh není jenom výstavní, ale je i prodejní se slevami až 30%.

V reprezentativním prostředí kongresového centra Vám vystavovatelé nabídnou vše, co souvisí se svatbou a inspirací pro tento slavnostní den. Svatební šaty, prstýnky, pánské obleky, obuv, spodní prádlo, květiny, šperky, bižuterii, foto a video, limuzíny, hudbu, vizážisty, make up a hair stylisty, svatební oznámení, dekorace a výzdobu, místa pro svatební obřad a hostinu, svatební dorty a cukroví a hlavně bohatou zábavu.

Pro zpříjemnění chvil na veletrhu je pro VÁS připraven doprovodný program s přehlídkami svatebních a společenských šatů, účesové show, přehlídky luxusního spodního prádla, svatební floristiku, aranžování svatební tabule, ukázky zdobení svatebních dortů, barmanskou show a tombolu pro VÁS o hodnotné ceny.

Prostory hotelu plně vyhovují potřebám svatebního veletrhu, navozují nezapomenutelnou atmosféru a poskytují maximální komfort jak pro vystavovatele, tak hlavně pro návštěvníky, kteří mohou využít veškeré služby jež hotel nabízí a to od restaurace a baru až po ubytování a wellnes.

Vstupné:

70,-Kč - dospělí
50,-Kč - studenti,důchodci,
děti,ZP a ZTP

ZDARMA - děti do 10 let

Platí pro oba dny.

Zpět

Menu